Modernizacja SORu zakończona

Po kilku miesiącach utrudnień dla personelu i pacjentów, prace nad przebudową części wołomińskiego SORu zostały zakończone. Na pacjentów czeka duża przestronna poczekalnia, 3 nowe gabinety lekarskie oraz gabinet zabiegowy. Przy wejściu obok rejestracji, mieści się pomieszczenie do TRAIGEu.

Dodatkowo w ramach Projektu „TOPSOR” Szpital otrzyma i zamontuje na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym nowe urządzenia systemów kolejkowych, dzięki którym wdrożone będzie oprogramowanie pozwalające na przeprowadzanie segregacji medycznej oraz sterowanie pracą systemów wraz z modułami do generowania raportów i analiz. Projekt TOPSOR jest realizowany przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe we współpracy ze szpitalami w całym kraju i ma na celu standaryzację i usprawnienie organizacji pracy SOR-ów. Wołomińska placówka jest jednym z partnerów LPR w jego realizacji.

Reklama

To już kolejna inwestycja w wołomińskim szpitalu, którą w tym roku udało się zakończyć. Dzięki inwestycji stworzone zostały optymalne warunki do ratowania życia pacjentów w stanach zagrożenia życia i zdrowia. Nastąpi znacząca poprawa ergonomii i efektywności pracy personelu medycznego, wzrośnie funkcjonalności poszczególnych obszarów SOR oraz znacząco skróci się droga komunikacyjna. Inwestycja, która została oddana do użytku, przełoży się na to, co jest najważniejsze – bezpieczeństwo pacjentów i komfort pracy personelu.

Modernizacja SORu zakończona
Komentarze