Moje Mini Euro – turniej piłki nożnej i piknik rodzinny

Moje Mini Euro - turniej piłki nożnej i piknik rodzinny

Klub Sportowy Akademia Młodego Piłkarza GOOL oraz Starostwo Powiatowe w Wołominie mają zaszczy zaprosić mieszkańców Powiatu Wołomińskiego na Wydarzenie Sportowo – Rodzinne pt. „Moje Mini Euro 2020 – turniej piłki nożnej oraz piknik rodzinny”.

„Moje Mini Euro” odbędzie się na terenie Ośrodku Sportu i Rekreacji „Huragan” w Wołominie w dniu 27 września od godz. 9:00 do 17:00 (boisko sztuczne).

Na wydarzenia zapraszamy przede wszystkim rodziny z dziećmi, na gości będzie czekać specjalnie przygotowana strefa rodzinna wyposażona m.in.:
– Dmuchańce m.in. Mega zjeżdżalnia i Mega bramka celnościowa
– Boisko do gry 1×1 – tzw. oktagon
– Warsztaty sztuczek piłkarskich prowadzone przez Mistrz Świata.
– Dmuchane boisko do gry 2×2
– Strefa Przedszkolaka – mini boisko dla przedszkolaków
– Konkursy z nagrodami dla dzieci i rodziców.

Moje Mini Euro – turniej piłki nożnej i piknik rodzinny

W czasie imprezy na scenie głównej odbędą się pokazy artystyczne Mistrza Świata we Freestyle Football. Całość imprezy będzie okraszona występem Dj i ceremonią rozdania nagród dla drużyn biorących udział w turnieju piłkarskim.

W wyniku losowania drużynom, które reprezentują miejscowości zostały dopisane Państwa biorące udział w Euro 2020 i tak do Wołomina przyjadą Reprezentacje: Portugalii (Duczki), Polski (Kobyłka), Ukrainy (Leśniakowizna), Austrii (Mińsk Mazowiecki), Francji (Stanisławów Pierwszy), Rosji (Wołomin), Anglii (Zielonka), Holandii (Klembów), Czech (Kotuń), Dania (Łosice) Szwajcarii (Siedlec), Chorwacji (Tłuszcz), Belgii (Zabraniec), Hiszpania (Warszawa Żoliborz), Turcja (Warszawa Wola) i Włoch (Wyszków).

Wydarzenie współfinansowane ze środków Powiatu Wołomińskiego. Wstęp na wydarzenie jest wolny. Serdecznie zapraszamy.

Moje Mini Euro – turniej piłki nożnej i piknik rodzinny
Komentarze