Napad na stację paliw w Markach

Policjanci z Komisariatu Policji w Markach pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wołominie prowadzą czynności w sprawie rozboju jaki miał miejsce 17 kwietnia na stacji paliw LOTOS w Markach.

Około godziny 21:38 na stacji paliw przy ulicy Fabrycznej w Markach sprawca dokonał rozboju posługując się przedmiotem przypominającym broń palną (pistolet).

Wizerunek osoby mogącej mieć związek z tym przestępstwem zarejestrowały kamery monitoringu na stacji paliw: mężczyzna około 23 lat, wzrostu ok. 170 cm, szczupła budowa ciała, ciemna oprawa oczu, ubrany w koszulkę z długim rękawem koloru ciemnego, spodnie czarne, buty sportowe z zieloną podeszwą, na głowie kominiarka z gładkiego materiału i chustka czarnego koloru typu „arafatka”.

Napad na stację paliw w Markach, fot: policja.pl

Wszystkie osoby mogące posiadać informację na temat mężczyzny ze zdjęć proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Markach ul. Sportowej 5 tel. 22 781 20 23, 22 60 47 761, lub z Komendą Powiatową Policji w Wołominie tel. 22 776 20 21, lub z najbliższą jednostką Policji, informacje można również przekazać za pośrednictwem adresu: komendant.kp-marki@ksp.policja.gov.pl.

Napad na stację paliw w Markach, fot: policja.pl