Nowa przychodnia w Ząbkach przy ul. Krasickiego 14

Nowa przychodnia w Ząbkach przy ul. Krasickiego 14, fot. zabki.pl

3 lipca w Ząbkach, przy ul. Krasickiego 14, została otwarta nowa przychodnia. Placówka zapewni pacjentom usługi lekarzy rodzinnych – internistów i pediatrów w ramach POZ. Dzięki nowej przychodni, mieszkańcy Ząbek będą mieli także łatwiejszy dostęp do diagnostyki laboratoryjnej oraz szczepień.

Pacjenci nowej przychodni w Ząbkach otrzymają możliwość skorzystania z konsultacji lekarskich u lekarza medycyny rodzinnej i internisty, przeprowadzenia badań profilaktycznych oraz otrzymania wsparcia w zakresie zdrowia ogólnego. Placówka będzie przyjmować pacjentów w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia a także pacjentów abonamentowych.

Na miejscu wykonywane będą badania laboratoryjne , m.in. analizy krwi i moczu, co przyspiesza proces diagnostyki. W oddziale wykonywane są także badania EKG. Małych pacjentów przyjmują doświadczeni lekarze medycyny rodzinnej, świadczący usługi zdrowotne dla dzieci w różnym wieku, zapewniając wsparcie w zakresie diagnostyki, leczenia i profilaktyki .

– W nowo utworzonej przychodni w Ząbkach skupiamy się na podstawowej opiece medycznej świadczonej w ramach NFZ, zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Zachęcamy mieszkańców Ząbek do odwiedzenia nowej przychodni – tłumaczy Paweł Walicki, prezes Centrum Medycznego CMP .

Placówka będzie czynna w godzinach 8:00 – 18:00
Punkt pobrań będzie czynny w godzinach 7:00 -11:00