Nowy system efektywności osobistej

Nowy system efektywności osobistej

Zapraszamy na spotkanie i warsztaty z Wiktorem Sieglem autorem książki „Efektywność osobista 4×4”.

Jeżeli w każdym, kolejnym roku rośnie ilość spraw, które masz do załatwienia i masz coraz mniej czasu na ich realizację, a jednocześnie masz nadal poczucie marnowania czasu oraz braku równowagi między sprawami zawodowymi i prywatnymi, to zapraszamy Cię na spotkanie z autorem książki Panem Wiktorem Sieglem mieszkańcem Marek.

– Porozmawiamy jak skutecznie funkcjonować w szybko zmieniających się okolicznościach i przy rosnącej presji oczekiwań otoczenia, gdzie nie wystarczą już pojedyncze techniki poprawy efektywności. Dowiesz się o spójnym, kompleksowym systemie efektywności osobistej, który przygotuje Cię na nowe, zaskakujące wyzwania i trudności – zachęca Wiktor Siegel.

Dowiesz się o najlepszych praktykach, dzięki którym:

– OPANUJESZ każdy przyrost ilości spraw do załatwienia
– NIE BĘDZIE CI BRAKOWAĆ czasu na realizację najważniejszych spraw
– PRZESTANIESZ marnować czas
– ODZYSKASZ równowagę między sprawami zawodowymi oraz prywatnymi

Autor: Wiktor Siegel, mentor i trener, lekarz medycyny, specjalista radiolog. Absolwent studiów podyplomowych w Instytucie Zdrowia Publicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz w Chartered Institute of Marketing w Londynie.

Podróżnik na 6 kontynentach, przewodnik tatrzański, organizator inspirujących wypraw górskich dla liderów w Dolomity Włoskie, Himalaje, Hindukusz, Karakorum i Pamir.

Efektywnością osobistą zajmuje się zawodowo od ponad 20 lat – jako trener i mentor.

Wszystkie praktyki zawarte w poradniku sam stosuje codziennie w swoim życiu prywatnym i zawodowym. Ma na swoim koncie realizację ponad 1.500 dni szkoleniowych oraz ponad 500 sesji mentoringowych. Wykładowca w Wyższej Szkole Turystyki i Ekologii w Krakowie.

10 maja (wtorek), godz. 18:00
CAF3, ul. Fabryczna 3
WSTĘP WOLNY, informacja pod nr telefonu 22 129 11 83
Przyjdź na spotkanie, a przekonasz się jak duże rezerwy rozwoju efektywności osobistej masz nadal do wykorzystania.

Nowy system efektywności osobistej