Od środy 2 czerwca zamknięcie odcinka ulicy Szwoleżerów w Ząbkach

468
Roboty drogowe, fot: fotolia.com

Wykonawca przebudowy ulicy Szwoleżerów w Ząbkach, poinformował o wprowadzeniu czasowej organizacji ruchu na odcinku od ul. Piłsudskiego do ul. Zielenieckiej. Możliwy będzie wyłącznie dojazd do posesji oraz przejazd służb miejskich. Zmiana wprowadzana od 2 czerwca nie wpłynie na zmiany tras komunikacji miejskiej.

Osoby jeżdżące dotychczas ul. Szwoleżerów (tranzytem w stosunku do tego obszaru) powinny skorzystać z zalecanych objazdów ulicami ks. Skorupki, Piłsudskiego lub ul. Sosnową, Kosynierów i Maczka.

Dojazd do ul. Szkolnej będzie możliwy ul. Kwiatową tylko od strony skrzyżowania z sygnalizacją świetlną z ul. ks. Skorupki, ul. Harcerską oraz ul. Westerplatte. Wyjazd z ul. Szkolnej będzie możliwy tylko w kierunku ul. ks. Skorupki.

Od środy 2 czerwca zamknięcie odcinka ulicy Szwoleżerów w Ząbkach

Budowa kolektora deszczowego w ul. Szwoleżerów stworzy możliwość odprowadzenia z ulic wód opadowych z tego obszaru co pozwoli na rozpoczęcie prac przygotowawczych i projektowych do przebudowy oraz remontów ulic poprzecznych. Planowany termin zakończenia robót nastąpi w terminie do dnia 29.10.2021 r. Inwestycję prowadzi i nadzoruje Referat Inwestycji UM Ząbki.

Komentarze