Oficyna Muzealna Kolejowa 11 zaprasza do współpracy

Oficyna Muzealna Kolejowa 11 zaprasza do współpracy

Oficyna Muzealna Kolejowa 11, zaprasza mieszkańców do współpracy. Przyjmujemy dokumenty i pamiątki związane z historią Zielonki. Zapraszamy też twórców do ekspozycji swojego dorobku w pomieszczeniach budynku przy ul. Kolejowej 11.

Zachęcamy do współpracy w następujących sferach:

WYSTAWY

Zapraszamy wszystkich twórców – amatorów i profesjonalistów – do ekspozycji swego dorobku w pomieszczeniach Oficyny.

Jeżeli Państwo, rysujecie, malujecie, rzeźbicie, fotografujecie, piszecie wiersze czy też działacie w innej dziedzinie sztuki to zapraszamy do prezentacji Waszego dorobku w naszej sali wystawowej. Zapraszamy też kolekcjonerów do przedstawiania swych kolekcji.

STAŁA GALERIA MUZEALNA

Posiadaczy zdjęć, dokumentów, materiałów i przedmiotów związanych z historią Zielonki zapraszamy do współpracy ze stałą galerią historyczną. Wszelkie dokumenty będą skanowane na miejscu, a oryginały zwracane natychmiast właścicielom, zaś przedmioty zostaną sfotografowane i – jeśli taka wola właściciela – wystawione w formie depozytu w galerii. Możliwe jest też przekazanie przedmiotów na rzecz Oficyny.

Oficyna Muzealna jest otwarta na wszelką współpracę o charakterze kulturalnym, a pomieszczenia na działalność kulturalna udostępniane są nieodpłatnie.

Kontakt telefoniczny: 601 803 841
E-mail – oficynamuzealna@zielonka.pl paweljasiewicz@gmail.com
lub bezpośrednio w Oficynie Muzealnej przy ulicy Kolejowej 11, tzw. „Dawne Prezydium”.