Okradła dom w Markach, w którym sprzątała

Zatrzymanie kobiety, fot. policja.pl

Policjanci z Komisariatu Policji w Markach zatrzymali 32- latkę. Kobieta podczas sprzątania domu na terenie miasta, ukradła sprzęt elektroniczny i perfumy warte ponad 6 tysięcy złotych. Ponadto była poszukiwana nakazem doprowadzenia wydanym przez Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim. Usłyszała już zarzut kradzieży, za co grozi jej od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Gdy zleceniodawczyni zatrudniała 32-latkę do sprzątania, nie na takie efekty czyszczenia liczyła. Kobieta podczas realizacji usługi ukradła sprzęt elektroniczny i perfumy warte w sumie ponad 6 tysięcy złotych. O sprawie właścicielka natychmiast powiadomiła policję.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Markach namierzyli miejsce pobytu kobiety i natychmiast tam pojechali. Podczas przeszukania znaleźli skradzione przedmioty, a 32-latkę zatrzymali. Ponadto mundurowi, sprawdzając dane personalne 32-latki w policyjnych systemach informatycznych ustalili, że jest ona poszukiwana do odbycia kary 49 dni pozbawienia wolności, na podstawie nakazu doprowadzenia wydanym przez Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim.

Kobieta usłyszała już zarzut kradzieży za co grozi jej od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. Następnie 32-latka trafiła do jednostki penitencjarnej, gdzie zgodnie z dyspozycją sądu będzie odbywać karę pozbawienia wolności.