Opowieść o moim pupilu – konkurs z okazji Światowego Dnia Zwierząt

75
Opowieść o moim pupilu źródło: wolomin.org

Opowieść o moim pupilu to konkurs skierowany dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Wołomin.

Realizowany jest w 4 kategoriach wiekowych:

  • Kategoria A – dla dzieci uczęszczających do przedszkoli, prace będą przyjmowane w formie projektu plakatu w formacie A3 (niezłożony)
  • Kategoria B – dla uczniów szkół podstawowych: kl. I-III, prace będą przyjmowane w formie projektu plakatu w formacie A3 (niezłożony)
  • Kategoria C – dla uczniów szkół podstawowych: kl. IV-VI, prace w formie krótkiego wypracowania na temat historii związanej ze swoim pupilem (np. na temat tego, jak trafił do domu, czy miał już właściciela lub jak okazuje swoje przywiązanie). Praca powinna być wzbogacona rysunkiem.
  • Kategoria D – dla uczniów szkół podstawowych: kl. VII-VIII. prace w formie krótkiego wypracowania na temat historii związanej ze swoim pupilem (np. na temat tego, jak trafił do domu, czy miał już właściciela lub jak okazuje swoje przywiązanie). Praca powinna być wzbogacona rysunkiem.

Podpisaną pracę należy złożyć do skrzynki umieszczonej przed Urzędem Miejskim w Wołominie, ul. Ogrodowa 4 (wejście główne od strony Starostwa Powiatowego). Skrzynka opisana będzie w następujący sposób: KONKURS PLASTYCZNY „Opowieść o moim pupilu”. Nieprzekraczalny termin wpłynięcia prac to 5 listopad 2021 roku (włącznie) w godzinach pracy Urzędu. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 15 listopada 2021 r. Szczegółowe informacje oraz regulamin dostępne są na stronie: wolomin.org

Komentarze