Organizacja ruchu przy cmentarzu w Ząbkach w okresie Wszystkich Świętych

Znicz, znicze, fot: pixabay.com

W związku z przebudową ul. Szwoleżerów w tym roku organizacja ruchu w okresie świąt Wszystkich Świętych będzie inna niż w latach poprzednich. Nie będzie możliwości dojechania do cmentarza przy ul. Piłsudskiego ulicą Szwoleżerów na której trwają prace oraz ulicami Jesienną, Obrońców, Kołłątaja, Ułańską, Tęczową i Reymonta (na odcinku od Szwoleżerów do Andersena) które są ślepe.

W związku ze świętem Wszystkich Świętych od dnia 29 października (piątek) do dnia 3 listopada 2021 r. (środa) w rejonie cmentarza przy ul. Piłsudskiego zostanie wdrożona czasowa organizacja ruchu drogowego.

Organizacja ruchu przy cmentarzu w Ząbkach w okresie Wszystkich Świętych

Dojazd do cmentarza będzie możliwy tylko od ul. Piłsudskiego:

1) ul. gen. J. Rómmla i odcinkami ul. Jesiennej i Tęczowej do Parkingu zorganizowanego na terenie Miasteczka Ruchu Drogowego. Parking będzie zorganizowany na części terenu miasteczka i będzie dostępny w dniach 30 i 31 października oraz 1 listopada w w godzinach 8-20. Na powyższych ulicach dojazdowych do parkingu będzie obowiązywał ruch dwukierunkowy i zostaną wprowadzone zakazy zatrzymywania.

2) ul. Andersena, która będzie ulicą jednokierunkową na odcinku od Piłsudskiego do Reymonta w kierunku ul. Reymonta. przy ul Andersena zostały zorganizowane parkingi. Wyjazd z rejonu cmentarza będzie możliwy ul. Reymonta i ul. Powstańców.

Zachęcamy do dojazdu na cmentarz transportem publicznym na przystankach Cmentarz 01 i 02 zatrzymują się linie 145, 245 oraz linia Ząbki-1. W dniu 1 listopada przejazd liniami ząbkowskimi (Ząbki-1 i Ząbki-3) jest bezpłatny dla każdego.