Ostatni seans kina plenerowego w Markach

Ostatni seans kina plenerowego w Markach

Zapraszamy dziś na film „Bodyguard i żona zawodowca”, przeznaczony dla osób od 15 roku życia w ramach kina plenerowego w Parku Brigsów w Markach

Tylko raz, w jeden lipcowy czwartek, pogoda spłatała psikusa i organizator musiał odwołać seans kina letniego. Ale co się odwlecze, to nie uciecze. Zapraszamy dziś (31 sierpnia) do Parku Briggsów na film „Bodyguard i żona zawodowca”. To jedna z filmowych produkcji, którą mieszkańcy Marek wybrali w internetowym głosowaniu.

Tradycyjnie seans zaczniemy o godzinie 20.30. Na naszych gości czekać będą gorące napoje. Na dużym ekranie zobaczymy znakomitych aktorów – Salmę Hayek, Antonio Banderasa, Samuela L. Jacksona i Michaela Bryce’a. Zapraszamy! Uwaga! Film przeznaczony jest dla osób od 15 roku życia.

– To będzie ostatni tegoroczny seans plenerowego kina letniego. Serdecznie dziękujemy widzom, którzy licznie odwiedzali Park Briggsów. Mamy nadzieję, że dobrze się Państwo bawili. Słowa podziękowania należą się też naszym partnerom – Piekarni Szwajcarskiej, dzięki której mogliśmy częstować widzów, oraz Zakładowi Usług Komunalnych, który od strony technicznej organizował część tego wydarzenia. Dziękuję również pracownikom urzędu miasta, którzy obsługiwali nasze stanowisko. Dobra robota! – podkreśla Katarzyna Pisarska, naczelnik Wydziału Promocji, Zdrowia i Sportu.

Ostatni seans kina plenerowego w Markach