Pierwszy zespół Marcovii zremisował 2:2 z Legionem

Marcovia Marki vs Legion Warszawa

Prowadzona przez Konrada Kucharczyka pierwsza drużyna Marcovii zremisowała na wyjeździe ze znacznie niżej notowanym Legionem Warszawa 2:2. Na listę strzelców wpisali się dwaj środkowi obrońcy – Radosław Mędrzycki i Piotr Bielecki.

Olbrzymie braki kadrowe spowodowały, że trener Marcovii musiał skorzystać z kilku zawodników występujących w drużynie rezerw. W wyjściowym składzie mareckiego zespołu pojawili się m.in. Damian Mogielnicki (bardzo udane zawody w jego wykonaniu) i Jan Ziobro. W drugiej części meczu na placu gry pojawił się natomiast Aleksander Kraśnicki. Niestety mimo wsparcia z „dwójki” nie udało się wywieźć z Warszawy kompletu punktów. Obydwie drużyny mogły pokusić się o zwycięstwo, ale mimo wielu okazji pojedynek zakończył się zasłużonym remisem. Teraz przed Marcovią domowe spotkanie z Sokołem Celestynów, które zostanie rozegrane 10 czerwca o godz. 11:00.
Skład Marcovii: Bestry – Pękała, Mędrzycki, Bielecki, D. Mogielnicki – Dulat, A. Pietrucha, Ziobro (56 M. Rogalski), Ochman, Dałek (56 Kraśnicki) – Sieczko
Źródło: Marcin Boczoń, Marcovia Marki