Pokaz kaskaderski na stadionie Huraganu

Zapraszamy w najbliższy piątek na ekstremalną imprezę w wykonaniu najlepszych europejskich kaskaderów filmowych.

Ryk silników, kraksy mniejsze i większe oraz krzyczący tłum. Zresztą, zobaczcie sami w Wołominie na parkingach przy Stadionie Huraganu Wołomin na ul. Korsaka już 24 lipca o godzinie 20:00, żeby się o tym przekonać.

Zapraszamy na niezwykłe widowisko w żywej scenerii. Impreza na otwartym powietrzu, ogromna dawka pozytywnej, muzycznej energii w efektownym świetle z elementami pirotechnicznymi – ogień i dym. Organizatorzy gwarantują widzom zmagania na najwyższym poziomie połączone z ekstremalnym widowiskiem:
– POKAZY DRIFTU zapach palonej gumy, huk rozgrzanych do czerwoności silników kłęby dymu,
– KONTROLOWANE WYPADKI,
– PRZEJAZDY PRZEZ ŚCIANĘ OGNIA Z CZŁOWIEKIEM NA MASCE,
– PRZEBIJANIE GŁOWĄ PŁONĄCEJ ŚCIANY BĘDĄC JEDNOCZEŚNIE NA MASCE BMW,
– JAZDA NA BOCZNYCH KOŁACH SAMOCHODÓW I QUADÓW,
– JAZDA MONSTER TRUCKIEM niszczycielskie, największe auta, najmocniejsze silniki i zaciekła jazda,
– a jeśli ktoś uważa, że ekstremalna jazda to hobby przeznaczone dla mężczyzn z tego błędu wyprowadzi go Rajmund biorąc z publiczności odważne kobiety do przejażdżki SAMOCHODEM NA DWÓCH KOŁACH,
– I TO NOWE “COŚ” – JEDYNY W POLSCE AUTOROBOT – niepowtarzalna okazja do zobaczenia z bliska cudów motoryzacyjnej techniki,
– JEDYNY W POLSCE DRAGSTER.

Pokaz kaskaderski na stadionie Huraganu

Wychodząc naprzeciw najmłodszym naszym fanom na zakończenie pokazu będą mogli zupełnie za FREE przejechać się jednym z potężnych MONSTER TRUCKÓW. Bilety do nabycia w kasach bezpośrednio przed programem.

Pokaz kaskaderski na stadionie Huraganu