Pokój dla rodzica z dzieckiem w Galerii Wołomin

Pokój dla rodzica z dzieckiem w Galerii Wołomin

Galeria Wołomin dba o to, aby zakupy z dziećmi były wygodne i przyjemne. Dlatego do dyspozycji klientów został udostępniony przytulny i komfortowo wyposażony, pokój dla rodzica, w którym można w sprzyjających warunkach przewinąć lub nakarmić malucha.

Centrum handlowe przyjazne najmłodszym nie byłoby możliwe bez odpowiedniego zaplecza, m.in. w postaci pokoju dla rodzica z dzieckiem. W Galerii Wołomin znajduje się on przy toaletach, w pobliżu salonów Cropp i Martes Sport.

Nowo oddana, funkcjonalna i utrzymana w stonowanej kolorystyce przestrzeń została wyposażona w przewijak, wygodny fotel dla karmiących mam, krzesło do karmienia starszych dzieci oraz toaletę. Dużym udogodnieniem dla odwiedzających będzie wyciszona muzyka oraz intymne oświetlenie, które zapewnią poczucie większego komfortu podczas karmienia czy usypiania malucha. Ponadto, przy umywalce znajduje się drabinka, która ułatwi starszym dzieciom umycie rąk bez pomocy rodzica. To nie jedyne udogodnienia dla osób z dziećmi. W strefie gastronomicznej klienci mają do dyspozycji krzesełka do karmienia najmłodszych.

Pokój dla rodzica z dzieckiem w Galerii Wołomin

– Klienci z dziećmi i rodziny to jedna z naszych priorytetowych grup docelowych. Dlatego z myślą o nich stworzyliśmy przyjazną przestrzeń, gdzie będą mogli swobodnie zająć się swoimi dziećmi podczas zakupów. W kolorowym pomieszczeniu odwiedzający galerię spokojnie nakarmią malucha czy zmienią pieluszkę. Należy nadmienić, że wszystkie toalety dla osób niepełnosprawnych na terenie centrum także wyposażone są w przewijaki. W trosce o komfort osób korzystających z pokoju zamontowano w nim domofon, przez który odwiedzający mogą skontaktować się z monitoringiem centrum. Dzięki temu ochrona może kontrolować, czy z pokoju korzystają osoby, dla których jest on przeznaczony – komentuje Tomasz Górski, Retail Asset Manager, NEPI Rockcastle.

O obiekcie:
Galeria Wołomin to nowoczesny obiekt handlowo-rozrywkowy przyciągający klientów niezwykłą atmosferą oraz bogatą ofertą. Na powierzchni 25 tys. mkw. GLA znajduje się 90 sklepów renomowanych polskich i zagranicznych sieci, m.in., komplet marek z grupy LPP SA, markety elektroniczne Media Expert oraz Euro RTV AGD, 4-salowe kino Helios, klub fitness Zdrofit, a także hipermarket spożywczy Carrefour. Portfolio galerii uzupełniają lokalni przedsiębiorcy, popularne restauracje, drogerie a także salony z wyposażeniem wnętrz: Black Red White, Jysk, Abra, Komfort. Właścicielami obiektu są NEPI Rockcastle i Acteeum Group. Za zarządzanie centrum handlowym odpowiada firma CBRE Sp. z o.o.

Materiały Prasowe Partnera