Polarna przygoda – spektakl dla dzieci w MDK Wołomin

Polarna przygoda- spektakl dla dzieci, fot: mdkwolomin.pl

Już w najbliższą niedzielę w Miejskim Domu Kultury w Wołominie odbędzie się spektakl dla dzieci w ramach serii Teatralna 13.

Będzie to „Polarna przygoda” czyli komediowa bajka o perypetiach dwóch szalonych pingwinów Bolka i Loli, uwielbiających rock&rolla. Przez swą nierozwagę obudzą polarnego potwora, który okazuje się zwykłym, zaplątanym w śmieci ptakiem. Pojawi się pomocny polarnik, który pomoże mu wyjść z tarapatów. Dzieci dowiedzą się, że lód bywa zdradliwy. Bajka pokaże ile dobrych rzeczy zależy od człowieka, żyjącego w zgodzie z przyrodą. Poruszana jest również tematyka dotycząca problemów ekologicznych naszej planety.

Przekazana będzie wiedza o ochronie środowiska,a także dlaczego warto dbać o planetę. Postać Polarnika w przystępny sposób uczy skąd bierze się ropa i do czego jej potrzebujemy.

Spektakl jest interaktywny. Dzieci poznają czym jest rock’n’roll i uczą się tańca razem z pingwinami, pomagają uratować jednego z bohaterów. Bajka dedykowana jest dzieciom od 3 roku życia.

Liczba miejsc jest ograniczona dlatego zachęcamy do wcześniejszego zakupu poprzez stronę biletyna.pl lub bezpośrednio w kasie MDK.

Zniżki dla posiadaczy KDR, WKS i WKM dostępne wyłącznie w kasie MDK.

Polarna przygoda- spektakl dla dzieci, fot: mdkwolomin.pl