Policja poszukuje ściganego listem gończym Rafała Przybysza

Policja poszukuje ściganego listem gończym Rafała Przybysza, fot. policja.pl

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wołominie poszukują Rafała Przybysza, s. Bogdana. Mężczyzna ścigany jest listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Sokołowie Podlaskim, w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

Poszukiwany to Rafał PRZYBYSZ s. Bogdana, ur. 28.06.1992 r. Ostatni znany adres zamieszkania mężczyzny – ul. Wujówka 13, gm. Jadów

Reklama

Mężczyzna ścigany jest listem gończym z dnia 31 marca 2021 r. wydanym przez Sąd Rejonowy w Sokołowie Podlaskim w celu odbycia kary 1 roku pozbawienia wolności za przestępstwo z art. 244 kk w zw. z art. 180a kodeksu karnego oraz innych. W sumie poszukiwany do dobycia kary 5 lat i 3 miesięcy pozbawienia wolności. Mężczyzna związany był z przestępczością narkotykową, zatrzymywany również do kradzieży.

Policjanci apelują do wszystkich osób, które znają miejsce pobytu ściganego mężczyzny o kontakt pod numerem telefonu (22) 776 20 21, 47 724 79 01, 47 72 47 203 lub z najbliższą jednostką Policji.

Informacje można także przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej, pisząc na adres e-mail: kpp.wolomin-kryminalny@ksp.policja.gov.pl.

Policjanci jednocześnie zapewniają o utrzymaniu tajemnicy, co do osoby informującej (art. 280 § 2 kpk).

młodszy aspirant Monika Kaczyńska