Policja poszukuje świadków potrącenia w Zielonce

2850
Policja, fot: fotolia.com

Policja poszukuje świadków zdarzenia drogowego, jakie miało miejsce w Zielonce wieczorem w  dniu 13 kwietnia 2017r  na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i 11 Listopada . Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu przyczyn i przebiegu opisanych zdarzeń, proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo – Śledczym Komendy Powiatowej Policji w Wołominie.

Wydział Dochodzeniowo – Śledczy Komendy Powiatowej Policji w Wołominie prowadzi postępowanie  w sprawie wypadku drogowego zaistniałego w dniu 13.04.2017 roku, w godzinach wieczornych w miejscowości Zielonka, na skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego / ul. 11 listopada w którym niezidentyfikowana osoba kierująca motocyklem jadąc ul. Wojska Polskiego od ul. Wyszyńskiego w kierunku Armii Krajowej potrąciła przejeżdżającą po przejściu dla pieszych rowerzystkę (lat 8). Następnie kierujący motocyklem typu kross oddalił się w kierunku ul. Armii Krajowej nie udzielając pomocy poszkodowanej.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu przyczyn i przebiegu opisanych zdarzeń, proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo – Śledczym KPP Wołomin tel. (22) 60- 47-324, (22) 60-47-259, lub całodobowo z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Wołominie tel. (22) 776 – 20 – 21.

KPP Wołomin

Komentarze