Policjanci poszukują świadków wypadku drogowego na trasie S8

Radiowóz policji, fot: fotolia.com

Policja poszukuje świadków wypadku drogowego, do którego doszło 11 lipca 2020 roku około godziny 18:50 w miejscowości Marki na Trasie S8, jezdnia w kierunku Zielonki, gdzie kierujący samochodem marki BMW zderzył się z kierującą samochodem marki Skoda kobietą , która w wyniku zdarzenia doznała obrażeń ciała.

Wydział Dochodzeniowo – Śledczy Komendy Powiatowej Policji w Wołominie prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie wypadku drogowego zaistniałego w dniu 11 lipca 2020 roku około godziny 18:50 w miejscowości Marki, na trasie S8 – jezdnia w kierunku Zielonki, gdzie kierujący samochodem marki BMW uderzył w tył samochodu Skoda kierowanego przez kobietę, która w wyniku zdarzenia doznała obrażeń ciała. Kierujący BMW nie ustalając skutków zdarzenia i nie udzielając pomocy poszkodowanej oddalił się pieszo z miejsca wypadku.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu przyczyn i przebiegu zdarzenia, proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Powiatowej Policji w Wołominie ul. Wileńska 43a, 05-200 Wołomin tel. 47 724 72 59 lub (22) 776-20-21. Prowadzący postępowanie podkom. Katarzyna Przybysz-Zdunek.