Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – debata społeczna w Radzyminie

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - debata społeczna

12 listopada o godzinie 16:45 w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Radzymin przy ulicy Konstytucji 3 Maja 15, odbędzie się kolejna już w tym roku debata społeczna z mieszkańcami pn. „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”.

Komendant Komisariatu Policji w Radzyminie nadkom. Rafał Trzaskoma, Burmistrz Radzymina Krzysztof Chaciński, Wójt Dąbrówki Radosław Korzeniewski, serdecznie zapraszają mieszkańców miasta i gminy Radzymin oraz gminy Dąbrówka do udziału w debacie społecznej w ramach cyklu „Porozmawiamy o bezpieczeństwie- możesz mieć na nie wpływ”.

Spotkanie odbędzie się: 12 listopada o godzinie 16:45 w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Radzymin przy ulicy Konstytucji 3 Maja 15.

Tematem spotkania będą przede wszystkim problemy mieszkańców zdiagnozowane na podstawie „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa”, priorytetowe działania dzielnicowych, przedsięwzięcia z zakresu profilaktyki społecznej odpowiadające na zgłaszane zagrożenia, aplikacja „Moja Komenda” oraz bezpieczeństwo pieszych w ruchu drogowym.

W trakcie trwania debaty, oraz po jej zakończeniu mieszkańcy będą mogli bezpośrednio spotkać się i porozmawiać o swoich problemach z policjantami dzielnicowymi.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Radzymina i Dąbrówki oraz powiatu wołomińskiego do udziału w debacie.

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – debata społeczna w Radzyminie