„Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”

"Porozmawiajmy o bezpieczeństwie-możesz mieć na nie wpływ."

16 maja w Zielonce oraz 17 maja w Dąbrówce odbędą się pierwsze w tym roku debaty społeczne z mieszkańcami pn. „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”.

Komendant Powiatowy Policji w Wołominie, kierownicy i policjanci z jednostek Policji w Zielonce i Radzyminie oraz przedstawiciele władz samorządowych z Zielonki, Radzymina i Dąbrówki serdecznie zaprasza mieszkańców Zielonki, Radzymina i Dąbrówki do udziału w debacie społecznej w ramach cyklu „Porozmawiamy o bezpieczeństwie- możesz mieć na nie wpływ”.

Spotkana odbędą się:

16 maja 2017r o godzinie 17:00 w Zielonce w sali widowiskowej OSiK Zielonka przy ul. Łukasińskiego 1/3 – dla mieszkańców Zielonki.

17 maja 2017r o godzinie 11:00 w budynku Urzędu Gminy w Dąbrówce przy ul. Kościuszki 14 – dla mieszkańców miasta i gminy Radzymin oraz gminy Dąbrówka.

Tematem obu spotkań będą przede wszystkim problemy mieszkańców zdiagnozowane na podstawie „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa”, priorytetowe działania dzielnicowych, przedsięwzięcia z zakresu profilaktyki społecznej odpowiadające na zgłaszane zagrożenia, aplikacja „Moja Komenda” oraz bezpieczeństwo pieszych w ruchu drogowym.

W trakcie trwania debat, oraz po ich zakończeniu mieszkańcy będą mogli bezpośrednio spotkać się i porozmawiać o swoich problemach z policjantami dzielnicowymi.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Zielonki, Radzymina i Dąbrówki oraz powiatu wołomińskiego do wzięcia udziału w debacie.

Źródło: KPP Wołomin