Posiadał narkotyki i był poszukiwany

Posiadał narkotyki i był poszukiwany, fot: policja.pl

38-latka zatrzymali dzielnicowi z komisariatu w Tłuszczu. Mężczyzna posiadał ponad 140 gramów amfetaminy, którą ukrył w swoim samochodzie wraz z wagą elektroniczną pod deską rozdzielczą.

Dzielnicowi z komisariatu w Tłuszczu uzyskali informację, z której wynikało, że jeden z mieszkańców gminy Klembów poruszający się osobowym renault, może handlować narkotykami. Funkcjonariusze postanowili to sprawdzić. Udali się w rejon, gdzie pojazd był widywany. Przy sklepie spożywczym zauważyli zaparkowany samochód będący w ich zainteresowaniu.

Funkcjonariusze niezwłocznie przystąpili do kontroli osoby siedzącej za kierownicą. Mężczyzna był tym faktem wyraźnie zaskoczony. W wyniku sprawdzenia w policyjnych bazach okazało się, że 38-latek figurował jako osoba poszukiwana w celu ustalenia miejsca pobytu przez komisariat na warszawskim Targówku. Sprawdzenie pojazdu potwierdziło uzyskaną przez dzielnicowych informację. Po podniesieniu deski rozdzielczej podszybia renault, policjanci ujawnili torebkę foliową z białą, zbryloną substancją, elektroniczną wagę oraz torebki z zapięciem strunowym. Sprawdzenie testerem wykazało, że była to amfetamina o wadze ponad 140 gramów.

38- latek trafił do policyjnej celi. Policjanci z komisariatu w Tłuszczu już przedstawili mu zarzut posiadania środków odurzających, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.