Puchar Polski w kickboxingu w Kobyłce

Już dziś do Kobyłki przyjedzie około stu najlepszych kickboxerów w Polsce. Turniej zakończy się galą finałową, na której w walce wieczoru zobaczymy Patryka Kuryłka, zawodnika MKS Wicher Kobyłka.

W dwudniowej imprezie zawodnicy będą toczyli zmagania w formule low kick w kilku kategoriach wagowych. Impreza pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu jest jednocześnie eliminatorem dla zawodników do kadry narodowej na listopadowe Mistrzostwa Europy w Budapeszcie. Przez całą sobotę a w niedzielę do godziny 14:00 będzie można oglądać walki eliminacyjne i półfinałowe w Szkole Podstawowej nr 3 w Kobyłce przy ulicy Załuskiego 57.

W niedzielę o godzinie 18:00 rozpoczną się finały w formie gali zawodowej. W walce wieczoru wystąpi zawodnik MKS Wicher Kobyłka, wielokrotny mistrz Polski i zdobywca Pucharu Europy, Patryk Kuryłek. Skrzyżuje on rękawice z Mateuszem Pietruchą, zawodnikiem KO Team Otwock a stawką będzie pas zawodowego Mistrza Polski w formule K-1 Polskiego Związku Kickboxingu.

Reklama

 

Niedzielna gala finałowa, na którą darmowe wejściówki można otrzymać w Urzędzie Miasta w Kobyłce będzie transmitowana na żywo przez telewizję FighTime.pl.

Puchar Polski w kickboxingu w Kobyłce

 

Komentarze