Qlturka wieczorową porą w Markach

Qlturka wieczorową porą w Markach

Bez spinki zapraszają całe rodzinki, czyli występ Ewy Bemkowskiej i KWAZZY MANGO PROJECT.

Qlturka wieczorową porą to cykl wydarzeń kulturalnych organizowanych przez Fundację Otwarte Serce. Koncerty, teatr, kabaret – tego możesz się spodziewać. Młodzi artyści na mareckiej scenie, a do tego przepyszna kawa parzona alternatywnymi sposobami – takiej nie napijesz się w domu. Zapraszamy do Centrum Aktywności Fabryczna 3 w Markach.

W piątek 7 grudnia o g. 18.00 na scenie CAF3 wystąpią Ewa Bemowska oraz KWAZZY MANGO PROJECT. Artystka jest studentką II roku Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Otrzymała wiele nagród w konkursach solistycznych i konkursach muzyki kameralnej, o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym,

KWAZZY MANGO PROJECT to marecki zespół, który często występuje na miejskich imprezach. O sobie z przymrużeniem oka mówią: „Gramy muzyczkę. Takie skoczne, kolorowe umpa umpa. Mamy trąbkę i saksofon, ale nie mamy ksylofonu, choć może i bez tego będziemy sławni”.

Wydarzenie odbywa się w ramach cyklu działań artystycznych według projektu „Qlturka wieczorową porą” dofinansowanego z powiatu wołomińskiego.