Relacja z 15 kolejki Futboligi

Sparta Wołomin odwróciła losy spotkania z Amatorami, fot: futboliga.pl

Jeszcze nie tak dawno trzy drużyny rywalizowały o miano mistrza Futboligi. Teraz na polu bitwy pozostały już tylko dwie – Offside oraz In-Plus.

Ci pierwsi w niedzielę długo męczyli się Tiger United, ale ostatecznie zdołali „złamać” przeciwnika i wygrali 6:2. In-Plus miał jeszcze trudniejsze zadanie, bo chociaż wygrał 2:1 z Marcovą, to w ostatniej akcji cudem uniknął remisu. No ale szczęście sprzyja podobno lepszym. A zespołem który przestał się liczyć w walce o tytuł jest Dar-Mar. Podopieczni Norberta Kucharczyka, ulegając 0:1 Al-Marowi mają już tylko matematyczne szanse na dogonienie czołowej dwójki. I chyba sami w tę ewentualność nie wierzą. W pozostałych spotkaniach pierwszej ligi Nauka Jazdy u Sławka rozgromiła 6:2 Incognito, a Fil-Pol sprawił lanie Hashowi, triumfując 9:0.

W drugiej lidze znamy już natomiast najważniejsze rozstrzygnięcie – mistrzem tego poziomu zostało Retro Squad! Drużyna Szymona Strychalskiego swój sukces przypieczętowała wysokim zwycięstwem nad Drzewcami i nawet gdyby w trzech ostatnich kolejkach zaliczyła wpadki, nie ma możliwości by dała się komukolwiek wyprzedzić w tabeli. Przykrej porażki doznali z kolei wiceliderzy, czyli Amatorzy. Jeszcze do 47 minuty prowadzili ze Spartą Wołomin 2:1, a jednak przegrali 2:3. Wyniki innych spotkań piętnastej serii były z kolei następujące: Na Fantazji – Sokoły 7:4, Al-Maj Car – Wola Rasztowska 3:1, Ursynów – Neptun 2:1.

A po więcej detali dotyczących meczów ostatniej niedzieli zapraszamy na www.futboliga.pl