Relacja z 17 kolejki Futboligi

In-Plus Marki zdeklasował FC Hash aż 8:1, fot: Linda Gajewska

Stało się to, na co czekało całe środowisko zielonkowskich ósemek – już w najbliższą niedzielę o godzinie 20:00 odbędzie się wielki finał czwartej edycji Futboligi.

Będzie to wielka gratka dla kibiców, a wszystko za sprawą zwycięstwa In-Plusu Marki, który pokonał FC Hash 8:1 i dzięki temu zachował bezpieczny dystans do Offsidu. A to właśnie z tym zespołem przyjdzie mu się zmierzyć w decydującej rozgrywce. Już teraz serdecznie zapraszamy na to wydarzenie, które odbędzie się na Stadionie Miejskim przy ulicy Dziennikarskiej. A dodajmy, iż organizatorom udało się sprawić, iż spotkanie o złoto poprowadzi sędzia z Ekstraklasy – będzie nim Łukasz Szczech, który na co dzień mieszka w Kobyłce.

A poniżej prezentujemy wszystkie wyniki z przedostatniej kolejki pierwszej ligi:

Tiger Utd – Dar-Mar 1:1
Incognito – Al-Mar 3:4
Nauka Jazdy u Sławka – Offside 3:4
Fil-Pol – Marcova 6:1
FC Hash – In-Plus 1:8

W drugiej lidze doszło z kolei do zmiany na pozycji wicelidera rozgrywek. Amatorów, którzy sensacyjnie (acz zasłużenie) przegrali z Sokołami, wyprzedziła Sparta Wołomin. Na trzecim miejscu są z kolei FC Drzewce, które nie dały większych szans Na Fantazji. Dopiero drugi remis w rozgrywkach zanotowało za to Retro, ale tej drużynie i tak już nic i nikt w tej edycji nie zagraża.

Sparta – Ursynów 1:0
Al-Maj – Retro 1:1
Wola Rasztowska – Neptun 1:2
Amatorzy – Sokoły 2:4
FC Drzewce – Na Fantazji 2:0

Na koniec zachęcamy jeszcze do obejrzenia najnowszego quizu nagranego przez Futboligę. Wystąpili w nim Tomek Kryszkiewicz i Łukasz Polak – reprezentanci Woli Rasztowskiej. To doskonała okazja, by sprawdzić swoją piłkarską wiedzę.