Relacja z 3.kolejki Strefy 6!

Lema Logistic - Al-Maj Car Marki, fot: Sportowe WWL

Al-Mar i PrefBud Tulewo w 1.lidze oraz Oknotech Radzymin i Bad Boys w 2.lidze. Tak na ten moment przedstawiają się najwięksi faworyci Strefy 6 w sezonie wiosennym.

Za nami 3.kolejka zmagań w rozgrywkach organizowanych w Woli Rasztowskiej. Ale mimo że wreszcie dopisała pogoda, to nie popisało się wiele drużyn. W wielu spotkaniach gdzie zapowiadało się na zacięty bój, skończyło się na jednostronnej potyczce, która rozstrzygnęła się już po kilkunastu minutach. W 1.lidze tyczy się to zwłaszcza starcia PrefBud – Magnatt. Ci drudzy jawili się jako poważny konkurent dla urzędujących mistrzów, a zostali pokonani różnicą aż 11 goli! Problemów z odniesieniem zwycięstwa nie miał też Al-Mar Wołomin, który bardzo skutecznie wypunktował RDK Szewnicę. Na dole tabeli arcyważny komplet punktów skompletował natomiast Al-Maj Car Marki. Podopieczni Grzegorza Wojdy wygrali 7:4 z bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie – Lemą Logistic. Z kolei zdecydowanie najlepszy mecz w 1.lidze odbył się o godzinie 16:00. AutoSzyby i Black Dragons stworzyły bardzo dobre widowisko, gdzie minimalnie lepsi okazali się ci pierwsi, a decydujący gol (autorstwa Oskara Bajkowskiego) padł w przedostatniej minucie spotkania.

Al-Mar Wołomin – RDK Szewnica, fot: Sportowe WWL

Także na poziomie 2.ligi nie było praktycznie żadnych zaskoczeń. Zwycięstw można było oczekiwać od OknoTech i Bad Boysów i te zespoły zrobiły to, co do nich należało, pokazując swoją wyższość nad Tygłysami i Joga Bonito. Za plecami faworytów zameldował się Show Team. Ta drużyna miała wymagającego przeciwnika, jakim jest Retro Squad, ale bardzo dobrze rozegrała te zawody pod kątem taktycznym i po ostatnim gwizdku mogła przyjmować zasłużone gratulacje. Słowa uznania należą się też Old Stars Team. Co prawda ekipa z Kobyłki nie dała rady Woli Rasztowskiej, jednak to co pokazała daje nadzieję, że swojego debiutanckiego sezonu w Strefie Szóstek nie skończy z zerowym dorobkiem punktowym.

Po raz kolejny Organizatorzy zadbali również o to, by mecze można było obejrzeć na żywo (z komentarzem) na ekranach komórek, monitorów czy telewizorów. Kto chciałby zweryfikować jak to wyglądało, może to zrobić poniżej (zapraszamy też do subskrypcji kanału – TUTAJ).

Teraz rozgrywki Strefy Szóstek czeka kolejna, ale jednocześnie ostatnia przerwa w tym sezonie – spowodowana oczywiście „majówką” i potencjalnymi wyjazdami zawodników. Terminarz na 4.kolejkę pojawi się dopiero na początku maja i żeby być na bieżąco w tym temacie (jak również w pozostałych), warto śledzić oficjalną stronę zmagań – www.strefa6.pl