Relacja z 4 kolejki Nocnej Ligi Halowej

Karol Kopeć i Mikołaj Tokaj mieli ciężką przeprawę z Offsidem, fot: Nocna Liga Halowa

Dawno w Nocnej Lidze Halowej nie było tak dobrego spotkania jak to, które rozegrały między sobą Stara Gwardia i Offside. Sytuacja zmieniała się tutaj jak w kalejdoskopie, były rzuty karne, kartki, trochę kontrowersji, ale przede wszystkim dużo piłkarskiej jakości.

Wygląda na to, że rozgrywki rozkręciły się na dobre, co jest świetnym prognostykiem przed drugą częścią zmagań.

Remis zespołów wymienionych na wstępie, oprócz postronnych kibiców, najbardziej ucieszył Ostropol, który dzięki wygranej nad KroosDe Team, został samodzielnym liderem pierwszej ligi. Takiego komfortu nie ma żaden zespół z pozostałych poziomów rozgrywkowych – w drugiej lidze miejsce na fotelu lidera dzielą ex aequo AGD Marking i Dar-Mar, w trzeciej lidze Na Fantazji i Marcova, a w czwartej Wściekłe Orły i Vitasport.

Powoli organizatorzy układają jednak terminarz w taki sposób, by ci najlepsi byli konfrontowani z zespołami na swoim poziomie, a to oznacza, że takich emocji jak w rywalizacji Starej Gwardii i Offsidu będzie coraz więcej.

Opisy, skróty oraz szczegóły wszystkich spotkań z 4.kolejki można znaleźć na stronie www.nocnaligahalowa.pl Nie brakuje tam również ciekawych wywiadów czy ligowych kontrowersji. serdecznie zachęcamy do odwiedzenia tego serwisu.