Mecz In-Plus - Sparta Wołomin, fot. Linda Gajewska

W poprzednim tygodniu informowaliśmy o tym, że na szczycie tabeli pierwszej ligi są dwa zespoły: Dar-Mar i Al-Mar. Ale po ostatniej niedzieli, pierwsza z tych drużyn odskoczyła od peletonu i to ona samotnie pędzi w kierunku mety – na jak długo?

Dar-Mar nie gra może w tym sezonie wybitnie, lecz nie przeszkadza mu to w regularnym zdobywaniu punktów. Drużyna, której kapitanuje Norbert Kucharczyk, właśnie wygrała czwarte spotkanie w tym sezonie i czwarte w stosunku 1:0. Blisko zwycięstwa identycznych rozmiarów był też Al-Mar.

Obrońcy tytułu prowadzili 1:0 jeszcze do 48 minuty, ale wystarczyła chwila nieuwagi i FC United doprowadziło do remisu. A podziałem punktów skończył się też ważny mecz w dolnych rejonach tabeli – In-Plus nie zdołał wykazać swojej wyższości nad Spartą i musiał zadowolić się jednym „oczkiem”.

W drugiej lidze pierwszej porażki doznały Sokoły. Zielonkowscy weterani dość niespodziewanie ulegli Retro 1:2. Ich wpadkę wykorzystała FC Bartycka – zespół Radka Sitaka ograł Ursynów 5:0 i ma tyle samo punktów co Sokoły. Podium uzupełnia WLSP – drużyna z Wołomina w piątej serii wypunktowała 4:0 OSK Auto-Rak. Warto też wspomnieć o bardzo cennym triumfie Incognito nad Marcovą (2:1) oraz remisie JFK z Promilem Wola (1:1). Wyniki meczów drugiej ligi pokazują, że tutaj każdy może wygrać z każdym.

A kolejka numer sześć już w najbliższy weekend. Organizatorzy uzupełniają wyniki od razu po ostatnim gwizdku, dlatego wszystkich zainteresowanych odsyłamy w niedzielę (i nie tylko) na www.futboliga.pl

źródło: Futboliga

 

Komentarze