Relacja z 6 kolejki Nocnej Ligi Halowej

Marcin Rychta, Al-Mar, fot: Linda Gajewska

Kolejne wyniki determinują układ tabeli oraz terminarz, bo Organizatorzy robią wszystko, by jak najbardziej uatrakcyjnić zmagania i z najważniejszymi meczami czekają aż do ostatniej serii gier.

W pierwszej lidze starciem o złoto ma być to między Ostropolem a Starą Gwardią. Tutaj nic się nie powinno zmienić, bo nawet jeśli te drużyny zaliczą po jednej wpadce w kolejce nr 7 i 8, to i tak ich bezpośrednia potyczka rozstrzygnie o mistrzostwie. W drugiej lidze sytuacja trochę się skomplikowała. Wszystko przez remis Fil-Polu z Łabędziami. W tym momencie samodzielnym liderem jest więc WLSP, a Fil-Pol musi być czujny, bo jeśli potknie się jeszcze raz, to nawet sukces w ostatniej kolejce z WLSP nie pozwoli mu na zgarnięcie pierwszej lokaty.

W trzeciej lidze wszystko układa się po myśli Progresso. Tę ekipę do końca sezonu czeka jeszcze tylko jeden trudny mecz – z Dar-Marem. Na razie jednak trudno przewidzieć, o czym będzie on decydował. Dar-Mar ma bowiem bardzo ciężki terminarz a ostatnio ledwo wygrał z Piorunem. W walce o miejsca 1-2 jest też Antykwariat. Na tę drużynę mało kto stawia w kontekście wali o awans, a przecież futbol uwielbia niespodzianki.

Natomiast na najniższym poziomie rozgrywkowym mamy niemal pewną pierwszą trójkę. Medale między siebie podzielą Highlife, Marcova i Hyundai. Ale o tym, kto sięgnie po ten najcenniejszy kruszec, dowiemy się dopiero pod koniec lutego.

A wszystkich, których interesują wyniki poszczególnych spotkań ostatniej kolejki NLH zapraszamy na www.nocnaligahalowa.pl