Ursynów wygrał z Sokołami i nadal przewodzi stawce 2 ligi, fot: Sportowe WWL

In-Plus Marki pokonał w meczu na szczycie 7.kolejki Futboligi Fil-Pol. Czy Księgowym uda się utrzymać pozycję lidera do końca rundy jesiennej?

Wbrew pozorom, odpowiedź na pytanie zawarte w tytule wcale nie jest jednoznaczna. In-Plus co prawda wygrał z Fil-Polem, ale teraz będzie czekał na niego mecz z Offsidem. A wiadomo, że te drużyny dysponują bardzo podobnym potencjałem i każdy wynik jest tutaj możliwy. O tym napiszemy jednak więcej za tydzień. A co działo się w ostatnią niedzielę na Dziennikarskiej?

W pierwszej lidze zaskakujące zwycięstwo odniosła Nauka Jazdy u Sławka. Mateusz Marcinkiewicz i spółka zaskoczyli Retro Squad i zasłużenie pokonali beniaminka elity w stosunku 4:2. Dwie wysokie porażki zanotowały z kolei drużyny z dołu tabeli – Incognito uległo Al-Marowi 0:6, a Sparta Wołomin została wypunktowana przez Dar-Mar (0:3). Jeśli dodamy do tego sukces Offsidu nad Marcovą, to nadal ciężko powiedzieć, jak będzie wyglądała końcowa trójka pierwszej części sezonu w najwyższej klasie rozgrywkowej w Futbolidze. Nikogo to jednak nie powinno smucić.

W drugiej lidze, w grze o miano rycerzy jesieni są już natomiast tylko dwie ekipy – Ursynów oraz AGD Marking. Obydwie w niedzielę odniosły wysokie i bardzo pewne zwycięstwa, dzięki czemu umocniły się na zajmowanych lokatach. Po serii dwóch porażek z łopatek wstał Tiger Wołomin, pokonując 4:1 Wolę Rasztowską. Trzy bramki Rafała Saksa dały z kolei całą pulę Al-Maj Car Marki w konfrontacji z Hashem, a w ostatnim niedzielnym meczu FC Drzewce podzieliły się punktami z Na Fantazji. I był to zasłużony remis.

Reklama

Po więcej szczegółów jak zwykle zapraszamy do oficjalnego serwisu rozgrywek – www.futboliga.pl Przy okazji zachęcamy też do obejrzenia najnowszego ligowego magazynu, w którym wystąpili Irek Zygartowicz (Retro Squad) oraz Adam Ratyński (Wola Rasztowska).

Komentarze