Relacja z 9 kolejki Nocnej Ligi Halowej

Offside po raz trzeci w historii wygrał mistrzostwo NLH, fot: NLH

Poznaliśmy odpowiedź na najważniejsze pytanie trzynastej edycji Nocnej Ligi Halowej. Nowym mistrzem tych zmagań został zespół OFFSIDE.

Niemal od początku sezonu było jasne, że tytuł za zielonkowskie rozgrywki trafi albo do Offsidu albo do mareckiego In-Plusu. Wszystko rozstrzygnęło się w bezpośredniej potyczce, która odbyła się w poprzedni czwartek. Mnóstwo osób zdecydowało się przyjechać na obiekt do Zielonki i obejrzeć to spotkanie na żywo, znakomita część tę rywalizację śledziła za to na ekranach swoich monitorów w transmisji LIVE. A wygrał ją Offside, który od pierwszej minuty narzucił własne warunki gry, był zespołem lepszym, bardziej zdeterminowanym i zasłużenie sięgnął po tytuł.

To była też nagroda za cały sezon w wykonaniu zespołu z Wołomina, który zaliczył tylko jeden remis (i to dość pechowy), a wszystkie pozostałe spotkania wygrał i w znakomitej większości z nich, nie dawał swoim rywalom żadnych szans. Dodajmy, że trzecie miejsce w pierwszej lidze sensacyjnie zajął Al-Mar Wołomin. Czwarte przypadło Dar-Marowi (który podium stracił przegrywając z Ostropolem), natomiast ze spadkiem muszą się pogodzić gracze Bad Boys i Łabędzi.

Vaveosport, N-BUD Zielonka i Moja Kamanda – tak z kolei brzmią nazwy drużyn, które zdobyły tytuły odpowiednio w drugiej, trzeciej i czwartej lidze. Nie było w tym żadnej sensacji, bo przed rozpoczęciem ostatniej kolejki właśnie te zespoły jawiły się jako główni faworyci do zdobycia złota. I nie zawiodły. Vaveosport wygrał bezapelacyjnie z Tuba Juniors, N-BUD przypieczętował swój sukces wiktorią nad Razem Ponad Tona, a Moja Kamanda okazała się o jedną bramkę lepsza od Las Vegas Parano.

W tym momencie w Nocnej Lidze oczekujemy już wyłącznie na uroczyste zakończenie rozgrywek. Odbędzie się ono 19 marca, w czwartek o godzinie 21:00. Przy okazji zostanie rozegrany mecz gwiazd, który zepnie klamrą cały sezon. A gdy to nastąpi, zawodnicy przeniosą się z hali na trawę, bo już 22 marca w Zielonce na Stadionie Miejskim rusza runda wiosenna Futboligi, a więc ligi piłkarskich ósemek.

A wszystkich zainteresowanych bardziej szczegółowymi informacjami dotyczącymi ostatniej kolejki NLH, zapraszamy na www.nocnaligahalowa.pl