Rusza budowa nowego boiska i placu zabaw w Kobyłce

2338
Plac zabaw, fot: fotolia.com

Jeszcze tej jesieni najmłodsi mieszkańcy miasta Kobyłka i miłośnicy zabawy na świeżym powietrzu będą spędzać czas aktywnie i zdrowo. Miasto rozpoczyna realizację kolejnej ważnej inwestycji.

Boisko sportowe, plac zabaw dla dzieci, urządzenia rekreacyjne dla starszych i młodszych uczestników to tylko niektóre z elementów jakie w najbliższych tygodniach zostaną wykonane na działce przy ulicy C.K. Norwida. Umowę z wykonawcą – firmą Universal Group sp. z o.o. z Konstancina Jeziorna w piątek 18 sierpnia podpisali: Burmistrz Miasta Kobyłka Robert Roguski wraz z Zastępcą Burmistrza Kariną Jaźwińską.

Kolejne boisko w mieście ucieszy wszystkich fanów sportu i ich kibiców. W strefie juniora znajdą się nie tylko tradycyjne huśtawki i piaskownice, ale także bujaki i inne elementy zabawowe. Dla bardziej wymagających zostaną zamontowane zestawy do ćwiczeń niczym w tradycyjnej siłowni.  Seniorom, którzy chcą utrzymać dobrą formę fizyczną z pewnością przydadzą się urządzenia wspomagające aktywność i ruch.

Celem inwestycji jest stworzenie bezpiecznej strefy miejskiej i zagospodarowanie przestrzeni aby pobudzać aktywność i integrować mieszkańców

Podpisanie umowy pomiędzy Urzędem Miasta w Kobyłce a Universal Group Sp. z o.o., fot: UM Kobyłka

źródło: Urząd Miasta Kobyłka

Komentarze