Silna kobieta w branży pogrzebowej…

Zakład Pogrzebowy Warszawa 801 12 12 12

Prowadzenie zakładu pogrzebowego nie należy do prostych i typowych działań biznesowych – mówi Beata Winsze, prezes zarządu Amno – Grupa Pogotowie Pogrzebowe. Wychodząc naprzeciw temu przedsięwzięciu, została utworzona Grupa Pogotowie Pogrzebowe, która skupia pod swoją banderą ponad 350 zakładów pogrzebowych z całej Polski, w tym jeden z najlepszych w mieście Wołomin – zakłady pogrzebowe Wołomin. Na czele Grupy Pogotowie Pogrzebowe stoi silna kobieta, która chce wnieść nową jakość do branży pogrzebowej, kierując się chęcią pomocy w upraszczaniu niełatwych spraw, często owianych tabu.

Jak działa Pogotowie Pogrzebowe?
Pogotowie Pogrzebowe działa na podobnych zasadach jak numer alarmowy – umożliwia zgłoszenie pogrzebu przez całą dobę pod jednym numerem infolinii 801 12 12 12, przez 7 dni w tygodniu z każdego miejsca w Polsce oraz z zagranicy. Nasi doradcy pogrzebowi otrzymują wiele zapytań okołopogrzebowych związanych nie tylko z pochówkiem czy kremacją, lecz wiele innych dotyczących np. kosztów pogrzebu, terminu pogrzebu, ceny za przetrzymanie ciała w chłodni do czasu pochówku czy np. ceny samej kremacji. Na wszystkie pytania starają się odpowiedzieć oraz pomóc osobie dzwoniącej, tak, by nie spotkała się z problemem nadmiernych kosztów lub z nieprzewidzianymi procedurami. Często słyszymy, że dobrze, że jesteśmy, klienci postrzegają nas jako biuro informacji pogrzebowych z terenu całego kraju.

Jak zgłaszamy pogrzeb?
Na naszą infolinię dodzwonisz się bezpośrednio, bez oczekiwania na połączenie. Doradca pogrzebowy po uzyskaniu od dzwoniącego niezbędnych informacji udzieli jak najszybszej pomocy. W wypadku zgonu w domu zostaną zadane podstawowe pytania:
– czy był już u Państwa lekarz?
– czy zgon nastąpił z przyczyn naturalnych?
– czy osoba zmarła w skutek COVID?
– czy osoba zmarła była ubezpieczona?
– czy życzą sobie Państwo pochówek tradycyjny, czy kremację?
– czy mają Państwo miejsce na cmentarzu?

Po otrzymaniu wyżej wymienionych informacji usługa pogrzebu zostaje przekazana do rekomendowanego przez Pogotowie Pogrzebowe zakładu pogrzebowego podlegającego naszej obsłudze i natychmiast zostaje udzielona pomoc.

Pogotowie Pogrzebowe

Pomoc w każdej sytuacji
Pogotowie Pogrzebowe to szereg działań marketingowych zarówno w intrenecie, jak i w prasie codziennej (papierowej) czy telewizji. Na terenie miasta Warszawa uliczna kampania billboardowa spotkała się z dużym zainteresowaniem. Te działania przełożyły się między innymi na znaczny wzrost odwiedzin naszego serwisu i bloga, gdzie systematycznie zamieszczamy informacje dotyczące branży pogrzebowej oraz odpowiadamy na pytania, które otrzymujemy na infolinii, a które budzą wiele wątpliwości. Jeden z ostatnio opublikowanych artykułów na naszym blogu to Najtrudniejsze Święta.

Na miarę obecnych czasów
Od początku swojej działalności w październiku 2019 roku Pogotowie Pogrzebowe ze zrozumieniem i zaangażowaniem pomogło wielu osobom w organizacji pogrzebu zgodnego z ich oczekiwaniami.

– W perspektywie trzech lat naszej działalności z pomocy naszej firmy skorzystały już setki osób. Informacje zwrotne, jakie otrzymujemy od klientów, utwierdzają nas w przekonaniu, że Pogotowie Pogrzebowe jest odpowiedzią na dzisiejsze czasy i jest potrzebne – podsumowuje Pani Prezes.

Wszystkie osoby, które znalazły się w trudnej chwili straty najbliższych i potrzebują pomocy przy organizacji pogrzebu, niezbędne wsparcie uzyskają pod numerem ogólnopolskiej infolinii Pogotowia Pogrzebowego 801 12 12 12.

Od niedawna na naszym fanpage’u istnieje możliwość pożegnania swoich bliskich, gdzie w kategorii „Brakuje mi Ciebie” mogą Państwo wyrazić swoją tęsknotę i żal po stracie bliskich. Publikacje zamieszczamy bezpłatnie, sprawdź https://www.facebook.com/pogotowiepogrzeboweeu/.

Pogotowie Pogrzebowe 801 12 12 12