Spotkanie z podróżą: Najwyższe szczyty Afryki, fot: Robert Gondek/szczytyafryki.pl

Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce zaprasza w niedzielę 10 grudnia 2017 r. na Spotkanie z podróżą: W drodze na najwyższe szczyty Afryki – Tanzania, Kenia, Uganda, Rwanda, Burundi. Sala widowiskowa OKiS, godz. 16.00.

Robert Gondek najchętniej podróżuje po Afryce. Odwiedził 18 afrykańskich krajów. O pięciu z nich opowie podczas pokazu. Będzie to opowieść o najwyższych afrykańskich górach i o ich różnorodności. Zobaczymy pokryte lodowcami Kilimandżaro i Mount Kenya. Na Mount Meru poczekamy na wschód słońca z widokiem na najwyższy szczyt Afryki. Odbędziemy spacer po niezwykle kolorowych Górach Księżycowych w Ugandzie. W towarzystwie uzbrojonych żołnierzy wejdziemy na najwyższy szczyt Rwandy. Dowiemy się, czy trudno zdobywać góry w Burundi. Zobaczymy jak różna jest Afryka. Odwiedzimy goryle górskie z Rwandy i szympansy w Ugandzie. Będziemy podziwiać afrykańskie parki narodowe, pełne słoni, lwów, zebr, hipopotamów i przepięknych, kolorowych ptaków. Odwiedzimy masajskie wioski w Tanzanii i Tamburyniarzy z Burundi. Przy klimatycznej afrykańskiej muzyce zrelaksujemy się na rajskim Zanzibarze. A na koniec zasmakujemy prawdziwych afrykańskich przysmaków….

Po spotkaniu zapraszamy również na stoisko, na którym będzie można nabyć książkę/album fotograficzny poświęcony Afryce autorstwa Roberta Gondka, prace fotograficzne, oryginalne koszulki oraz widokówki ze zdjęciami autora pokazu.

Reklama

10 grudnia, godz. 16:00
Sala widowiskowa OKiS, ul. Łukasińskiego 1/3

źródło: Urząd Miasta Zielonka

Komentarze