Szczęśliwe zakończenie poszukiwań

Szczęśliwe zakończenie poszukiwań, fot. policja.pl

Szczęśliwie zakończyły się sobotnie poszukiwania 67-letniego mieszkańca gminy Radzymin. Senior nikogo nie informując oddalił się z miejsca zamieszkania. Mężczyznę, który na torfowisku ugrzązł w błocie i miał problem z wydostaniem się z tego miejsca, odnaleźli policjanci z Komisariatu Policji w Radzyminie wspólnie z przewodnikiem psa z Komendy Powiatowej Policji w Wołominie.

W sobotę, 6 kwietnia br. około godziny 17.00 policjanci z Komisariatu Policji w Radzyminie otrzymali informację, o zaginięciu 67-latka, który wyszedł z miejsca zamieszkania, nie informując dokąd zmierza. Senior ze względu na swój stan zdrowa wymagał stałej opieki.

Policjanci natychmiast podjęli działania poszukiwawcze we wskazanym przez zgłaszającą rejonie. Do działań funkcjonariusze zaangażowali również przewodnika psa patrolowo – tropiącego. Zwierzę po zwęszeniu rzeczy należących do seniora podjęło trop doprowadzając funkcjonariuszy w okolice torfowiska w Słupnie na pograniczu gminy Radzymin i gminy Marki. Tam właśnie policjanci zauważyli 67-latka, który ugrzązł w błocie i nie mógł samodzielnie się z niego wydostać.

Dzięki szybkiej i profesjonalnej akcji mundurowych, po godzinie od zaginięcia, senior był już bezpieczny.