To już ostatnia prosta przed 15 edycją Ligi Bobra

W minioną niedzielę odbył się w Tłuszczu ostatni przedligowy turniej na turfie organizowany przez Ligę Bobra. Był to znakomity sprawdzian dla wszystkich ekip amatorsko przygotowujących się do sezonu. Turniej przyniósł spore zainteresowanie, bowiem brało w nim udział aż 30 ekip!

Mimo kapryśnej pogody, rozegranych zostało 60 spotkań grupowych, z których 6 drużyn awansowało do 2 fazy turnieju. Na kolejnym etapie mieliśmy do czynienia z dwoma małymi grupami, które wyłoniły finalistów niedzielnego turnieju.

W finale spotkały się dwie nowe drużyny Autoszyby oraz FC Widelec, które od kwietnia będą uczestnikami Ligi Bobra oraz Wyszków Ligi – nowej federacji piłkarskiej dla amatorów futbolu w Wyszkowie.

Z przedligowych rozgrywek zwycięsko wyszła nowa drużyna z Wyszkowa – FC Widelec, która w efektownym stylu przebrnęła przez dwie fazy turnieju, jednak w finale potrzebowała karnych, aby sięgnąć po trofeum. Na spory plus w turnieju zasłużyli Krzysztof Maciak oraz Krzysztof Borowski, którzy trzymali niezwykle skutecznie szyki obronne.

Został dokładnie miesiąc do zainaugurowania rozgrywek Ligi Bobra oraz Wyszków Ligi.
Jak udało nam się ustalić, wszystko jest już dopięte na ostatni guzik. Boisko, oprawa techniczna, muzyczna oraz sędziowska. Zupełnie nowa jakość raportowania meczów, relacji foto i video, wywiadów z zawodnikami oraz profesjonalny program ligowy -to tylko część oferty jaką przygotowali organizatorzy na 15 edycję popularnych rozgrywek.

– Dla nas to szczególna edycja, ponieważ po raz pierwszy wychodzimy poza rodzime kręgi. Bardzo cieszy zainteresowanie naszą ligą oraz ilość zapisanych drużyn. Pokazuje to, że nasze już 8 letnie doświadczenie, przekłada się na spore zaufanie zawodników – mówi jeden z organizatorów.

Do ligi można zapisywać się poprzez system:
Dla Tłuszcza – LINK
Dla Wyszkowa – LINK
Już od kwietnia zapraszamy na rozgrywki ligowe, których WWL24 jest patronem medialnym!