Turniej Dzieci–Dzieciom – za nami eliminacje w Tłuszczu [relacja wideo]

Dziś w Tłuszczu odbył się drugi turniej eliminacyjny z zimowych turniejów – Turnieje Charytatywne “Dzieci – Dzieciom”, których motywem przewodnim jest pomoc najmłodszym oraz potrzebującym. Gramy razem w myśl zasady “Warto pomagać”.

W tegorocznej edycji turnieju celem jest zbiórka funduszy na dofinansowanie rehabilitacji Stanisława Kubiszewskiego i związaną z tym pomoc po przeprowadzonej operacji serca.

Chcemy by Staś miał szansę wrócić do zdrowia i pełni sił. Tegoroczna edycja jest szczególnie ważna z uwagi na to, że Staś to syn pracującego w Akademii trenera i koordynatora Grzegorza. Liczymy, że dzięki uczestnictwu w wydarzeniu dzieci zyskują możliwość zbudowania odpowiednich wzorców moralnych, oraz poznają smak satysfakcji płynącej z niesienia pomocy bliźniemu.

Na Turniej Charytatywny Dzieci-Dzieciom “Razem dla Stasia” AMP GOOL składają się 3 turnieje eliminacyjne w:
1. Łosicach, 16 lutego,
2. Tłuszczu, 17 lutego,
3. Stanisławowie Pierwszym, 23 lutego,
oraz Wielki Finał który, odbędzie się w Wołominie 2 marca.

Do Wielkiego Finału awansują po 2 najlepsze drużyny z każdego turnieju eliminacyjnego, w kategoriach wiekowych: 2007/2008, 2009/2010 oraz 2011/2012.

Jedynie kategoria wiekowa 2004-2006, ze względu na niewielką liczbę drużyn, ma zapewniony automatyczny start w Wielkim Finale. W tym przypadku nie będziemy rozgrywać eliminacji.

Każdy zawodnik otrzyma pamiątkowy medal za uczestnictwo w Turnieju. Ponadto prowadzone będą klasyfikacje indywidualne na:

  • najlepszego strzelca,
  • najlepszego bramkarza,
  • najlepszego zawodnika, oraz
  • najmłodszego zawodnika Turnieju,

Dla zwycięzców w powyższych kategoriach przewidziane są dodatkowe nagrody. Najlepsza drużyna w każdej kategorii wiekowej otrzymuje puchar.