Utrudnienia dla mieszkańców ulicy Długiej w Zielonce

Remont ulicy Długiej w Zielonce, fot. zielonka.pl

Dziś rozpoczął się proces układania nawierzchni asfaltowej na modernizowanej ulicy Długiej w Zielonce. W związku z prowadzonymi pracami przez najbliższych kilka dni nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym dla mieszkańców posesji przy ul. Długiej.

Wykonawca zwraca się z prośbą, by od wtorku (25 kwietnia) nie parkować samochodów w ulicy Długiej oraz przy skrzyżowaniach z drogami poprzecznymi. Podczas układania nawierzchni asfaltowej nie będzie możliwości wjechania oraz wyjechania z terenu osiedla.

Od wtorku Wykonawca prac budowlanych zaplanował ułożenie wszystkich trzech warstw nawierzchni asfaltowej w ul. Długiej i objętych przebudową odcinków ulic Lipowej i Wolności. W przypadku korzystnych warunków atmosferycznych, proces układania warstw zewnętrznych powinien zakończyć się do najbliższego piątku, 28 kwietnia.

O utrudnieniach w ruchu, Wykonawca będzie dodatkowo informował mieszkańców za pomocą plakatów rozwieszanych na terenie objętym modernizacją.

Przypominamy, że wykonanie nawierzchni asfaltowej nie oznacza zakończenia prac budowlanych. Tymczasowa organizacja ruchu, dopuszczająca wyłącznie dojazd do posesji przy ul. Długiej, zostanie utrzymana, aż do zakończenia wszystkich prac na budowie i uzyskania pozwolenia na użytkowanie.