V Wołomiński Odjazdowy Bibliotekarz

V Wołomiński Odjazdowy Bibliotekarz, fot: biblioteka.wolomin.pl

Miejska Biblioteka Publiczna w Wołominie już po raz piąty organizuje Odjazdowego Bibliotekarza ulicami Wołomina… i nie tylko.

Co roku wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców stara się zapewnić wspaniałą rozrywkę i ciekawe atrakcje. W tym roku Odjazdowy rozpocznie się pod biblioteką o godzinie 12.00. W trasę wyruszymy o 12.30. Przebieg trasy ulicami: Legionów, Wołomińską, Kruczą , Graniczną, Al. Niepodległości, Watykańską, a następnie Wyszyńskiego w Majdanie, Wołomińską w Cięciwie, Długą w Zabrańcu, aż do Alpak w Zabrańcu.

To jest właśnie pierwsza z atrakcji. Uczestnicy rajdu będą mogli dowiedzieć się o hodowli i życiu tych zwierząt. Odpocząć i poczytać wybrane pod biblioteką książki. Po wizycie w Alpaki Zabraniec około godziny 14.00 nastąpi przejazd do Klubu Jeździeckiego Humorek ulicami: Długą w Zabrańcu, Wołomińską w Cięciwie, Wyszyńskiego w Majdanie, Kasprzykiewicza i Poligonową w Leśniakowiźnie.

Po dotarciu do celu około godz. 15.00 planowane jest wspólne czytanie, przedstawienie dla dzieci – wystąpi Teatr Igraszka, ognisko z pieczeniem kiełbas oraz loteria fantowa.

V Wołomiński Odjazdowy Bibliotekarz