W garażu skradziona Toyota, w domu poszukiwany 43-latek

W garażu skradziona Toyota, w domu poszukiwany 43-latek, fot: KPP Wołomin

Częściowo zdemontowaną Toyotę Yaris ujawnili w garażu na terenie prywatnej posesji w gminie Dąbrówka funkcjonariusze z komisariatu w Radzyminie.

Funkcjonariusze z Radzymina uzyskali informację z której wynikało, że na jednej z posesji w gminie Dąbrówka w pomieszczeniach gospodarczych może znajdować się pojazd pochodzący z kradzieży. Policjanci udali się pod wskazany adres. Tam w garażu ujawnili częściowo zdemontowaną Toyotę Yaris. Pojazd nie figurował w policyjnej bazie, jednak mundurowi ustalili, że samochód o takich numerach identyfikacyjnych został skradziony w okresie od 9 do 14 listopada na terenie warszawskiej Woli i w tym samym momencie, jego właściciel składa zawiadomienie o kradzieży swojego pojazdu.

Policjanci na terenie posesji zastali również 43-latka, którego rozpytali na tę okoliczność. Mężczyzna oświadczył, że wraz z żoną i dziećmi mieszka pod tym adresem, jednak wynajmuje tylko budynek mieszkalny. Funkcjonariusze sprawdzili również dane osobowe Mariusza M. i jego rodziny. Jak się okazało 43-latek był poszukiwany postanowieniem prokuratora o ustalenie miejsca pobytu. Policjanci na miejscu wykonali z nim niezbędne czynności.

Ujawniona Toyota oraz pochodzące z niej części trafiły na policyjny parking. Teraz policjanci będą wyjaśniać okoliczności jej kradzieży, oraz jak trafiła do garażu na terenie gminy Dąbrówka.

źródło: KPP Wołomin