W Kobyłce startuje Filharmonia Dla Dzieci

2807
Filharmonia dla dzieci

Jak zaszczepić w dziecku pasję do muzyki klasycznej? Wystarczy przedstawić ją w fascynujący, żywiołowy i pełen pasji sposób. W Kobyłce rusza projekt dla małych melomanów i dla tych, którym muzyka klasyczna jeszcze nie wydaje się fantastyczna. 

Pierwszy koncert, podczas którego dzieci będą mogły wejść w świat instrumentów perkusyjnych odbędzie się w piątek 29 września. Zagra na nim 3 muzyków a mali uczestnicy będą podążać za słuchem, pobawią się rytmami, posłuchają ekscytującej muzyki i usłyszą o instrumentach, o których jeszcze nie słyszeli. Scenariusz i zabawy dopasowane będą do grupy wiekowej dzieci a szczegóły znajdziecie pod tym linkiem: Koncert 1, Filharmonia Dla Dzieci.

Dyrektorem Artystycznym przedsięwzięcia jest Anna Szarek-Lisiewicz, organizatorka Międzynarodowego Festiwalu Perła Baroku. Na podstawie doświadczeń związanych z festiwalowymi koncertami, które miały wierną dziecięcą publiczność, powstał jej najnowszy muzyczny projekt.

Koncerty dedykowane są dzieciom w wieku szkolnym i przedszkolnym, jednak można kupować także bilety indywidualne. Wydarzenie będzie mieć miejsce w sali hotelu GREGORY, przy ul. Napoleona 4.

Koszt biletu to 12zł za osobę. Bilety i informacje:

Biuro Promocji Filharmonii dla Dzieci
Ewa Wojciechowska
+48 600 080 157
bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl

Filharmonia dla Dzieci
Komentarze