Wesoła została nowym mistrzem Nocnej Ligi Halowej!

Triumfatorzy XVI edycji Nocnej Ligi Halowej! fot. NLH

W zielonkowskich rozgrywkach nastąpiła zmiana władzy! In-Plus nie zdołał obronić tytułu, oddając palmę pierwszeństwa Wesołej.

Spotkanie finałowe było niezwykle emocjonujące. In-Plus musiał wygrać, jego rywalom wystarczał remis. Pierwszy gol padł tutaj dopiero w drugiej połowie, gdy pretendentów na prowadzenie wyprowadził Janek Dźwigała. In-Plus wyrównał stan spotkania na 3 minuty przed końcem, ale nie wystarczyło mu już czasu, by zdobyć kolejnego gola. Tym samym Wesoła w swoim pierwszym sezonie w elicie Nocnej Ligi Halowej została nowym mistrzem zmagań! Podium uzupełnił z kolei wołomiński Gold-Dent. Spotkanie decydujące o złocie było oczywiście transmitowane na żywo i jego przebieg można zobaczyć poniżej.

A kto wygrał pozostałe poziomy rozgrywkowe? W 2.lidze triumfował Vitasport, który w spotkaniu o wszystko okazał się minimalnie lepszy od Tuby Juniors. Brąz przypadł z kolei Kasbudowi.

W 3.lidze walka była niezwykle zażarta, bo tutaj były trzy zespoły na niemal identycznym poziomie i każdy z nich zasługiwał na jak najwyższe miejsce. Ostatecznie pierwsi byli Górale, druga Squadra a trzecie miejsce przypadło reprezentantom Ukrainy, Ternovitsii.

Z kolei w 4.lidze bezapelacyjnie najlepsza okazała się Gencjana. Podopieczni Macieja Zbyszewskiego wygrali w ostatniej kolejce 4:1 z Joga Bonito, nie pozostawiając złudzeń najgroźniejszym rywalom do mistrzostwa. Najniższy stopień podium zarezerwowała sobie Lema Logistic.

W ten sposób szesnasta edycja Nocnej Ligi Halowej dobiegła końca. Więcej szczegółów związanych z ostatnimi meczami można znaleźć na stronie www.nocnaligahalowa.pl. A co dalej? Organizatorzy NLH przenoszą się na sztuczną trawę, bo już 26 marca ruszy kolejna edycja Strefy 6, profesjonalnie zorganizowanej ligi szóstek piłkarskich. I są jeszcze wolne miejsca, więc gdyby ktoś był zainteresowany udziałem, to wszelkie potrzebne informacje znajdzie na www.strefa6.pl