Wiadomość od Phillipa Dillona – Trenera Głównego drużyny Dukes Ząbki

Phillip Dillone - Trener Główny drużyny Dukes Ząbki

Phillip Dillone, trener drużyny futbolu amerykańskiego Dukes Ząbki, przesyła wiadomość do kibiców drużyny.

Szanowni Kibice, Zawodnicy oraz obserwatorzy naszej dyscypliny,
Jest mi niezmiernie miło poinformować Państwa o reaktywacji drużyny futbolu amerykańskiego Dukes Ząbki. Cieszę się z możliwości powrotu do projektu, który kilka lat temu stanowił jeden z silniejszych ośrodków futbolu amerykańskiego na Mazowszu. Z niezwykłą satysfakcją pragnę przybliżyć Państwu kilka pierwszych szczegółów dotyczących tego przedsięwzięcia.

Wczoraj, po ogłoszeniu rekrutacji do naszej drużyny, wielu z Państwa zadaje pytania dotyczące szczegółów organizacyjnych naszego przedsięwzięcia. Aby uporządkować komunikację, a jednocześnie mówić o faktach, a nie o planach i przypuszczeniach, pragnę przybliżyć Państwu te informacje w odpowiedniej kolejności. Stopniowo, wraz z kolejnymi krokami, które zamierzamy podjąć w niedalekiej przyszłości, będę do Państwa wracał z wiadomościami na ten temat.

Drużyna futbolu amerykańskiego Dukes Ząbki, mimo że czerpie z doświadczeń Warsaw Dukes wchodzi w rok 2019 z nowymi założeniami i ambicjami. Wierzymy, że Dukes Ząbki będzie platformą rozwoju zawodników, którzy często nie mają możliwości trenowania w swoich ośrodkach miejskich na Mazowszu – z różnych przyczyn, takich jak brak infrastruktury, drużyn lub odpowiedniej ilości zawodników, niezbędnych do skonstruowania składu meczowego. O szczegółach tej koncepcji poinformujemy już niebawem, ujawniając pierwszych partnerów.

Na koniec, dziękuję wszystkim obserwującym nasz profil na Facebooku. Obecnie pracujemy nad stroną internetową drużyny, która również będzie miejscem, gdzie każdy będzie mógł odnaleźć interesujące informacje na temat naszego projektu.

Z trenerskim pozdrowieniem,
Phillip Dillon – Trener Główny