Wieczór dla Pań w OKiS w Zielonce

Wieczór dla Pań w OKiS w Zielonce

8 marca z okazji Dnia Kobiet zapraszamy panie do Ośrodka Kultury i Sportu w Zielonce na spotkanie w kobiecym gronie. Wspólnie świętujmy ten dzień w wyjątkowy sposób.

Zapraszamy na inspirujące spotkanie ze specjalistkami od wizerunku, które podzielą się z Wami wiedzą i umiejętnościami wykorzystywanymi na co dzień w swojej pracy.

Warsztat I – 18.00 – 19.00
Dowiecie się jakie są trendy na wiosnę oraz jak odświeżyć swoją garderobę, aby była modna tej wiosny. Omówimy typy kobiecych sylwetek, poznamy mocne i słabe strony każdej z nich. Dla wybranych Pań, będzie możliwość indywidualnych konsultacji.

Warsztat II – 19.00 – 20.00
Dowiecie się o sposobach modelowania twarzy makijażem i jak dobrać make-up do kształtu oka. Samodzielnie wykonacie makijaż dzienny pod okiem profesjonalistki, która wykona makijaż pokazowy na wylosowanej Pani. Zabierzcie z sobą swoje kolorowe kosmetyki, pędzle, lusterko i razem z Make up Artist przetestujcie wskazówki i wykonajcie profesjonalny makijaż.

Zajęcia poprowadzą:

Paulina Grzechnik
Doradca wizerunkowy, stylistka, menadżer z wieloletnim doświadczeniem.
Z ogromnym entuzjazmem dzieli się wiedzą poprzez prowadzenie warsztatów
i wykładów z zakresu szeroko pojętej mody dla klientów indywidualnych i biznesowych. Twórczyni autorskiego programu „Moda nie zna wieku”.
„W stylizacjach lubię łączyć klasykę z nowoczesnością, a ubrania są dla mnie jedynie formą wydobycia z człowieka wewnętrznego piękna. Moim działaniom przyświeca hasło ”.

Dominika Renes
Makijażystka z 10 letnim doświadczeniem. Jest nauczycielką makijażu scenicznego i charakteryzacji w Państwowej Szkole Baletowej w Warszawie, prowadzi kursy i szkolenia dla wizażystek i osób prywatnych. W Studiu Rozwoju Kreatywnego współprowadzi warsztat dla kobiet Dusza i Uroda. Na stałe pracuje przy produkcjach TVN, POLSAT i TVP oraz przy sesjach zdjęciowych dla magazynów „Elle”, „Glamour”, „Hot moda” itp.

Ponadto tego wieczoru:

Akcja „wiosenne wietrzenie szafy” – przynosimy ciuszek, wyceniamy, wieszamy, sprzedajemy i kupujemy sobie coś nowego.

Wieczór dla Pań w OKiS w Zielonce