Wielki Charytatywny Turniej „Dzieci-Dzieciom”

Wielki turniej charytatywny - Razem dla Jakuba, fot. Fotolia

Zbliża się kolejny Wielki Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Dzieci Dzieciom. W tegorocznej edycji Turnieju, Akademia Młodego Piłkarza GOOL połączyła siły ze stowarzyszeniem Amp Futbol Polska. Podczas eliminacji oraz Wielkiego Finału Turnieju w Wołominie, będą zbieranie środki finansowe na letnie obozy sportowe dla dzieci, podopiecznych stowarzyszenia Amp Futbol Polska i Akademii Amp Futbol Varsovia.

Amp Futbol Varsovia jest to bardzo dynamicznie rozwijający się klub, zrzeszający dzieci z niepełnosprawnościami ruchowymi. Jest to pierwszy tego typu ośrodek w Polsce, który powstał we wrześniu 2016 roku. Obecnie zrzesza ponad 50 zawodników z Warszawy i okolic. Ta wspaniała inicjatywa daje dzieciom z niepełnosprawnościami, możliwość realizowania swoich piłkarskich marzeń oraz poznania osób w podobnej sytuacji.

Reklama
Wielki Charytatywny Turniej „Dzieci-Dzieciom”, fot. AMP Polska

Dodatkowo, podczas spotkania pomiędzy prezesami AMP GOOL oraz Amp Futbol Polska, przekazano koszulki z autografem Kamila Grosickiego, które będzie można wylicytować podczas eliminacji Turnieju Dzieci Dzieciom oraz podczas jego Wielkiego Finału  w Wołominie. Również podczas Wielkiego Finału odwiedzą nas najmłodsi podopieczni Amp Futbol Polska, aby zaprezentować swoje umiejętności w meczu pokazowym.

Reklama

W tym roku rozegramy 3 turnieje eliminacyjne oraz Wielki Finał w Wołominie.  Rywalizacja będzie toczyła się równolegle, w czterech kategoriach wiekowych:

1)      2005/2006
2)      2007/2008
3)      2009/2010
4)      2011/2012

Terminy poszczególnych turniejów eliminacyjnych:

10.02.2018 – turniej eliminacyjny w Tłuszczu

10.02.2018 – turniej eliminacyjny w Ostrowi Mazowieckiej

17.02.2018 – turniej eliminacyjny w Stanisławowie Pierwszym

24.02.2018 – Wielki Finał w Wołominie

Szczegóły na www.ampgool.pl oraz www.ampfutbol.pl