Wielki Charytatywny Turniej Grupy AUTO WIMAR „Dzieci – Dzieciom” na półmetku

Wielki Charytatywny Turniej Grupy AUTO WIMAR „ Dzieci – Dzieciom” na półmetku

Jak co roku Akademia Młodego Piłkarza GOOL organizuje Wielki Charytatywny Turniej „Dzieci – Dzieciom”. Tym razem zbierane były pieniądze na wyjazdy letnie dla podopiecznych AMP Futbol Polska, która zrzesza dzieci z niepełnosprawnością ruchową.

Turniej eliminacyjny został ro zegrany w sobotę (10.02.18) w hali Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II przy ul. Kościelnej 1 w Tłuszczu. W zawodach wzięły udział drużyny AMP GOOL z następujących lokalizacji:

  1. AMP LEŚNIAKOWIZNA
  2. AMP TŁUSZCZ
  3. AMP WYSZKÓW
  4. AMP WOŁOMIN
  5. AMP KLEMBÓW

Mecze były rozgrywane w dwóch grupach wiekowych:  2010/2009 oraz 2008/2007.

Dla wszystkich uczestników turnieju było to wydarzenie na które czekali z wielką niecierpliwością, a każdy z nich chciał jak najlepiej zaprezentować swoje umiejętności piłkarskie i oczywiście awansować ze swoją drużyną do Wielkiego Finału w Wołominie. Podczas turnieju na samych zawodników oraz ich opiekunów czekały rozmaite atrakcje: loteria fantowa, sklepik Goolshop.pl oraz Legia Soccer Schools, a przede wszystkim licytacja koszulki Reprezentacji Polski z autografem Kamila Grosickiego.

Po całodniowej  rywalizacji, w obu kategoriach wiekowych, udało wyłonić się drużyny, które zagrają w Wielkim Finale Turnieju, który zostanie rozegrany 24 lutego w Wołominie. W kategorii 2010/09 w finale zobaczymy drużynę z AMP Leśniakowizna oraz AMP Tłuszcz, natomiast w kategorii 2008/07 bezkonkurencyjni okazali się zawodnicy z AMP Tłuszcz, ponieważ obie ich drużyny zajęły pierwsze dwa miejsca.

Na koniec turnieju każdy zawodnik otrzymał z rąk Dyrektora Akademii pamiątkowe medale. Natomiast najlepsze trzy drużyny w każdej kategorii wiekowej dodatkowo otrzymały upominki od  Akademii. Ponadto wyłoniono najlepszego bramkarza, najlepszego strzelca i najlepszego zawodnika Turnieju. W najmłodszej kategorii wiekowej nagrodzono również najmłodszego zawodnik turnieju (urodzonego w końcówce listopada 2011 roku).

Oto zawodnicy którzy zwyciężyli w poszczególnych  kategoriach:

Kategoria 2009/2010:

Najlepszy Bramkarz Turnieju: Filip Fabisiak (AMP Wołomin)

Najlepszy Strzelec Turnieju: Szymon Groszyk ( AMP Leśniakowizna)

Najlepszy Zawodnik Turnieju: Paweł Mendelewski ( AMP Tłuszcz)

Najmłodszy Zawodnik Turnieju: Ignacy Łyczba (AMP Wołomin)

Kategoria 2008/2007

Najlepszy Bramkarz Turnieju: Kamil Wolszak (AMP Tłuszcz)

Najlepszy Strzelec Turnieju: Mateusz Rybak (AMP Tłuszcz)

Najlepszy Zawodnik Turnieju: Maks Skórka (AMP Tłuszcz)

 

Więcej na temat AMP GOOL na: www.ampgool.pl