Wirtualne i telefoniczne dyżury Burmistrza Miasta Zielonka, fot: zielonka.pl

W związku ze stale wzrastającą liczbą osób zakażonych koronawirusem, zawieszone zostają do odwołania bezpośrednie spotkania Burmistrza Miasta Zielonka i Zastępcy Burmistrza Miasta Zielonka z mieszkańcami, w sprawie skarg i wniosków.

Celem umożliwienia bezpośredniego zgłaszania spraw Burmistrzowi Zielonki, odbywać się będą dyżury telefoniczne oraz on-line.

Burmistrz Kamil Michał Iwandowski oraz zastępca Burmistrza Robert Pomorski będą dostępni dla mieszkańców:

  • on-line -raz na dwa tygodnie
  • oraz telefonicznie – co tydzień, we wtorki.

Dyżury on-line będą rejestrowane i zamieszczane na portalach społecznościowych oraz na oficjalnej stronie internetowej w taki sposób, by każdy zainteresowany mieszkaniec mógł je odtworzyć w dowolnym czasie.

Pytania na dyżury on-line należy przesyłać na adres: panelpytan@zielonka.pl najpóźniej do dnia poprzedzającego termin wirtualnego dyżuru, w trakcie którego Burmistrz i Zastępca Burmistrza odniosą się do zgłoszonych spraw.

Terminy dyżurów on-line:

28 października godz. 13:00

12 listopada godz. 13:00

25 listopada godz. 13:00

9 grudnia godz. 13:00

21 grudnia godz. 13:00

Reklama

Dyżury telefoniczne będą odbywały się w każdy wtorek. Mieszkańcy Zielonki zainteresowani telefonicznym kontaktem z Burmistrzem, w indywidualnych sprawach, zobowiązani są do wcześniejszego zapisu na dyżur.

Zapisy prowadzone są przez sekretariat Burmistrza (22 761 39 01) lub Biuro Obsługi Interesanta (22 761 39 00).

Dyżury telefoniczne realizowane będą w ustalonych godzinach przedpołudniowych oraz popołudniowych,

tj. 10:00 – 11:00 oraz 14:00 – 17:00.

Połączenie telefoniczne z mieszkańcem, który zapisał się na dyżur, wykonywane będzie przez sekretariat Burmistrza. Wszystkie rozmowy telefonicznie prowadzone w Urzędzie, zgodnie z obowiązującymi procedurami, są nagrywane.

Terminy dyżurów telefonicznych:

październik: 27

listopad: 3, 10, 17, 24

grudzień: 1, 8, 15, 22

Komentarze