Włamał się do pojazdu i garaży - może znasz tego mężczyznę? ,fot: kppwolomin.policja.waw.pl

Policjanci z Komisariatu Policji w Markach pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wołominie prowadzą czynności w sprawie włamań do pojazdu i garaży w Markach przy ul. Szpitalnej.

Komisariat Policji w Markach prowadził postępowanie przygotowawcze dotyczące włamań do pojazdu i garaży w dniu 15 października 2020r w Markach przy ul. Szpitalnej.

W toku prowadzonego postępowania zabezpieczono nagranie monitoringu z miejsca zdarzenia, na którym widoczny jest wizerunek osoby podejrzewanej o zaistniałe przestępstwo. Mężczyzna posiada charakterystyczne znamię w postaci dużego pieprzyka umieszczonego pomiędzy oczami. Ta sama osoba mogła również w towarzystwie innego mężczyzny dokonywać podobnych włamań w tym okresie na terenie Marek.

Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciach mężczyznę proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Sportowej 5 w Markach tel. 22 781 20 23, 47 72 47 761, z Komendą Powiatową Policji w Wołominie tel. 22 776 20 21 lub z najbliższą jednostką Policji, informacje można również przekazać za pośrednictwem adresu: komendant.kp-marki@ksp.policja.gov.pl.

Włamał się do pojazdu i garaży – może znasz tego mężczyznę? ,fot: kppwolomin.policja.waw.pl

 

 

Komentarze