Turniej Halowy – NLH CUP 5!

WWL24 oczywiście poinformuje o przebiegu zawodów. Ciekawe, czy trofeum wyjedzie z Zielonki, czy zgarnie go jeden z faworytów, a może padnie ono łupem jednego z debiutantów? O wszystkim przekonamy się już w niedzielę!. grafika

Już w najbliższy weekend odbędzie się piąta edycja NLH CUP – zawodów halowych organizowanych przez Nocną Ligę. I wciąż trwają zapisy! W tym momencie udział zapewniło sobie już blisko 40 zespołów, które przyjadą do Zielonki praktycznie z całego województwa mazowieckiego i nie tylko.

Wolnych miejsc zostało zaledwie kilka, dlatego jeśli ktoś czuje się na siłach i chciałby podjąć rywalizację, to wszystkie szczegóły dotyczące zgłoszenia zespołu może znaleźć na stronie www.nocnaligahalowa.pl lub na wydarzeniu turniejowym, które powstało na profilu facebookowym NLH – https://web.facebook.com/events/141697083051589/.

WWL24 oczywiście poinformuje o przebiegu zawodów. Ciekawe, czy trofeum wyjedzie z Zielonki, czy zgarnie go jeden z faworytów, a może padnie ono łupem jednego z debiutantów? O wszystkim przekonamy się już w niedzielę!