Wyjazdowa porażka Marcovii z Mazurem Karczew

Wyjazdowa porażka Marcovii z Mazurem Karczew , fot. Marcovia Marki

W 21 kolejce forBet IV ligi Marcovia zmierzyła się na wyjeździe z Mazurem Karczew. Niestety spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem gospodarzy. Podopieczni trenerów Tomasza Sokołowskiego i Przemysława Cegiełko nie byli w stanie nawiązać równorzędnej walki z dobrze dysponowanym rywalem. Jedna okazja Huberta Władyki to zdecydowanie za mało by myśleć o wywalczeniu punktów na tak ciężkim terenie.

Dla gospodarzy sobotni mecz miał duże znaczenie. Tego dnia na miejscowym stadionie oddano do użytku nową, zadaszoną trybunę a wszystkim zebranym kibicom towarzyszyła atmosfera piłkarskiego święta. Zawodnicy Mazura zrobili wszystko co w ich mocy aby Marcovia nie popsuła im tego historycznego momentu. Wynik 4:0 mówi sam za siebie i niestety uczciwie przyznając był to najniższy wymiar kary.

Teraz przed naszym zespołem krótki czas na wyciągnięcie wniosków i odpowiednie przygotowanie do kolejnego ligowego pojedynku z MKS Przasnysz. Wszyscy wierzymy, że zła passa zostanie przełamana i w końcu Marcovia zainkasuje pierwszy wiosenny komplet punktów.

Z tego miejsca serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców w Wielką Sobotę na stadion przy Wspólnej 12. Nasi zawodnicy potrzebują Waszego wsparcia w tym trudnym dla nich momencie. Spotkanie z Przasnyszem rozpocznie się o godz. 13:00. Liczymy na Wasz nieustający doping.

 

Mazur Karczew – Marcovia Marki 4:0 (1:0)

Skład Marcovii: Adam Radzikowski – Krystian Omen, Jakub Kabala (C) (85′ Michał Boczoń), Mateusz Argasiński, Bartosz Ciach – Hubert Grober (46′ Igor Ruciński), Michał Ochman (63′ Bartosz Osoliński), Michał Durajczyk (70′ Patryk Kultys), Jan Szulkowski (46′ Hubert Władyka), Paweł Żmuda (63′ Kamil Żmuda) – Sebastian Szerszeń (63′ Aleks Płoszka)

Trenerzy: Tomasz Sokołowski, Przemysław Cegiełko, Marek Plichta (trener bramkarzy)